Hroch Brigita předstírá svou smrt a teď je z ní dočasně duch. Sleduje,
jak její neteř Hroch Julinka se ptá sestřenky, proč nemohli s tetou
Brigitou kdysi svatbu sestřenky.
Sestřenka řekne, že Brigita se urazila z maličkostí.
Brigita pošeptá Julince, aby řekla, že ony spíš nesměly na svatbu kvůli
tomu, že Julinka byla "opičák", že by tam dělala neplechy jako malá.
Dále sestřenka říká, že Brigita nadělala dluhy kamarádům.
Hroch Brigita si pomyslí, že to spíš nesplatila jen jednu korunu jednomu.
Spor se sestřenicí (část 2.)
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Spor se sestřenicí (část 4.)
Sestřenka Hrocha Brigity řekne její neteři Julince, že teta Brigita umřela proto, že se možná zabila, a že to je horší než úchyl. Hroch Br...
Žádné komentáře:
Okomentovat