Jak házet chybu na jiného (část 2.)

Věra Břicháčová říká Hrochovi Brigita, že proč nechala vyhodit Rolandovu asistentku Ivonu jenom kvůli tomu, že kvůli její chybě jim ujel poslední vlak při výletu.
Brigita říká, že Roland z toho měl málem trauma.
Věra jí říká: "Kvůli jedné jediné chybě vyhazovat lidi...?".
Brigita se ptá: "A když udělá chyby hodně asistentů?",
Břicháčová: "I kdyby udělalo větší chybu každý z mnoha asistentů, ale každý jen jednou, tak máš mlčet!".
Brigita se v duchu vzteká: "Dobrá, nebudu je vyhazovat kvůli jedné chybě, ale schytají to jinak!".

Žádné komentáře:

Okomentovat

Spor se sestřenicí (část 6.)

Dům sestřenky od Hrocha Brigity je zničený. Brigita jako duch jí to kouzlem ničila za urážky na ní a trestání Julinky. Sestřenka chce, aby...